Hakkımızda

Firmamız ayınlatma ürünleri satış ve uygulama alanında birçok firma ile çalışmış ve üretimini yaptığı ürünler ve uygulamalar ile kendini kısa sürede kanıtamıştır.

Tavan Armatürleri, Sokak Lambaları, Wallwasher Aydınlatma, Projektörler, mağaza vitrinleri konusunda ihtiyacınıza uygun modellemeleri sizi dinleyerek ve markanızı yansıtmayı hedefleyerek uygulamaktadır.


Vizyonumuz
Geleceğin tekneloji üzerine kurulu hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.


Misyonumuz
- Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.

- Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.

- Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.

- Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.Kalite Politikamız
"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni sürdürülebilir kılmak için üretimde ve uygulamada "kalite" ön koşulumuzdur.

Kullanılan tüm sarf malzemelerimiz ile uygulamada gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, kaliteli ürün temini ve çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını göz önünde bulundurmaktayız.

İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLUN!

E-Bültene ücretsiz kayıt olun yeni ürünler indirim ve
sizlere özel sürpriz fırsatlardan anında haberiniz olsun!

Johnson Aydinlatma © 2023 - Copyright.OpcO System | E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır